Terminarz i cennik Napisz do nas Bądź na bieżąco!

Cennik

Wiele osób zastanawia się nad tym, ile kosztują uprawnienia SEP. Wszystko zależy od tego, z jakiego szkolenia będzie się korzystać. Należy wybrać opcję, która będzie zadowalająca dla danej osoby.

Ile kosztują uprawnienia SEP?

Kurs przygotowujący do egzaminu w zakresie uprawnień G1 – elektryczne do 1 kV cieszy się ogromną popularnością, ponieważ dzięki niemu można zdobyć nowe umiejętności. Taki kurs jest stosunkowo tani, ceny zaczynają się od 290 złotych. Cena ta jest więc jak najbardziej przystępna i atrakcyjna. Kurs przygotowujący do egzaminu w zakresie uprawnień G2 cieszy się zainteresowaniem osób, które chcą podwyższyć swoje umiejętności. Na kursie można dowiedzieć się wiele ciekawych informacji.

Kursy, które dadzą uprawienia SEP

Wiele osób chce podnieść swoje kwalifikacje. Właśnie dlatego warto wziąć udział w odpowiednim szkoleniu. Cena takich kursów jest jak najbardziej atrakcyjna, więc każdy będzie mógł sobie pozwolić na taki wydatek. Warto również wziąć pod uwagę opłatę za egzamin. Wynosi ona bowiem ponad dwieście złotych.

Opłaty za kursy w 2023 r.:
Rodzaj szkolenia E-learning (samokształcenie) Stacjonarne Online (wideokonferencja)
UPRAWNIENIA G1 ELEKTRYCZNE do 1 kV lub powyżej* 300 zł 350 zł 420 zł
UPRAWNIENIA G2 GRZEWCZE / KOTŁY 300 zł 350 zł 420 zł
UPRAWNIENIA G3 GAZOWE 300 zł 350 zł 420 zł
OPŁATA ZA KOLEJNĄ GRUPĘ (np. G1+G2) 50 zł BRAK BRAK
KURS POMIARY ELEKTRYCZNE DLA ZAAWANSOWANYCH (1 DZIEŃ) 530 zł  
KURS POMIARY ELEKTRYCZNE DLA ZAAWANSOWANYCH (1 DZIEŃ) 570 zł  550 zł
PRAKTYCZNY KURS ELEKTRYKA MONTAŻYSTY (3 DNI) 1299 zł
AUTOMATYKA BUDYNKOWA I MIKROFOTOWOLTAIKA (3 DNI) 1299 zł  
KURS INSTALATORA PANELI FOTOWOLTAICZNYCH (3 DNI) 1499 zł
ODBIORY INSTALACJI GAZOWYCH
(1 DZIEŃ)
699zł

*szkolenie dla osób nieposiadających uprawnień pomiarowych

Opłaty za egzaminy w 2023 r.:
ZAKRES EGZAMINU Stacjonarnie Online
(wideokonferencja)
Egzamin Eksploatacji 349 zł 349 zł
Egzamin Dozoru 349 zł 349 zł

Podane ceny są cenami brutto – szkolenia i egzaminy zw z VAT!

Całkowity koszt = opłata za kurs(y) + opłata za egzamin(y).

Koszty tłumaczeń: 150 zł + 23% VAT za jeden dokument.

RABATY: od trzech zgłoszony osób wzwyż!

Jak to działa? Krok po kroku od zapisu do otrzymania dokumentów:

1. Spośród dostępnych opcji szkolenia prosimy wybrać dogodną dla siebie formę kursu i egzaminu.

2. Po dokonaniu zapisu poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www lub przesłanie mailem karty zgłoszeniowej, eMKa Szkolenia skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów, tj.:

  • w przypadku szkolenia online (wideokonferencja), by potwierdzić dzień i ustalić godzinę egzaminu
  • w przypadku samokształcenia i egzaminu online, by ustalić termin i godzinę egzaminu.

3. Uczestnik otrzymuje od eMKa Szkolenia wiadomość mailową z potwierdzeniem realizacji usługi, materiałami pomocniczymi oraz wnioskiem egzaminacyjnym do wypełnienia w przypadku egzaminu online.

4. Po zdanym egzaminie online uczestnik zobowiązany jest do odesłania eMKa Szkolenia oryginału wypełnionego i podpisanego wniosku o sprawdzenie kwalifikacji zawodowych wraz z protokołem.

5. Uzyskane świadectwa kwalifikacji przesyłane są przez eMKa Szkolenia drogą pocztową na adres płatnika (list polecony priorytet) po uprzednim uregulowaniu przez Państwa płatności za szkolenie i egzaminy.

Prosimy koniecznie podać aktualny numer telefonu, byśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu ustalenia szczegółów egzaminu.

UWAGA! W przypadku egzaminu online uczestnik zobowiązany jest do odesłania na adres pocztowy eMKa Szkolenia wypełnionego i podpisanego wniosku egzaminacyjnego wraz z protokołem.

Wydanie dokumentów (świadectwa kwalifikacji) następuje po uregulowaniu FV za szkolenie i egzaminy oraz otrzymaniu przez eMKa Szkolenia oryginału wniosku egzaminacyjnego.

W eMKa Szkolenia realizujemy również szkolenia grupowe na indywidualne zlecenia zakładów pracy. Minimalna liczba uczestników wynosi 10 osób. Wyceny każdego szkolenia grupowego dokonujemy indywidualnie. W celu ustalenia szczegółów współpracy prosimy o bezpośredni kontakt z biurem eMKa Szkolenia.

Ponadto w ofercie eMKa Szkolenia znajdziecie Państwo kursy dla operatorów wózków widłowych wszystkich typów, podestów ruchomych IP, suwnic i żurawi.

Licząc na owocną współpracę serdecznie pozdrawiamy, i życzymy Państwu i sobie zdrowia oraz cierpliwości 😊

Zespół eMKa Szkolenia

Nasi partnerzy

Loading...