Terminarz i cennik Napisz do nas Bądź na bieżąco!

Kursy i egzaminy SEP online

  • uprawnienia i egzaminy SEP online bez wychodzenia z domu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz mając na uwadze obecną sytuację w naszym kraju, uzyskanie uprawnień SEP G1, G2, G3 realizowane jest w formie online. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy!

Uprawnienia SEP online – kilka rozwiązań

Chcąc zadowolić wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy kilka form szkoleń. Możesz zdecydować się na przykład na odbycie szkolenia SEP online w formie samokształcenia, w oparciu o udostępnione materiały pomocnicze w plikach elektronicznych oraz filmy szkoleniowe, prowadzone przez naszych wykładowców. Zaletą wyboru tej formy szklenia z pewnością jest fakt, że uczestnik przyswaja materiał w dogodnym dla siebie czasie.

Kolejnym wdrożonym przez nas rozwiązaniem są uprawnienia SEP online za pośrednictwem videokonferencji. Odbywa się ono poprzez Skype – szkolenie prowadzi wykładowca, który dodatkowo wysyła pomocnicze materiały w plikach elektronicznych. Istotną zaletą tej formy odbycia szkolenia jest możliwość zadania wszelkich nasuwających się pytań wykładowcy w czasie jego trwania.

Jeśli chodzi z kolei o egzaminy SEP, odbyć mogą się one stacjonarnie, we wskazanych w harmonogramie terminie. Zachowujemy oczywiście wszelkie środki ostrożności. Możesz jednak zdecydować się również na egzamin SEP przez Internet – nie musisz wtedy wychodzić z domu, co w obecnych czasach jest zdecydowaną zaletą.

Procedura zapisów i otrzymania dokumentów

W pierwszej kolejności należy wybrać dogodną dla siebie formę szkolenia oraz egzaminu. Następnie, eMKa Szkolenia skontaktuje się z uczestnikiem w celu ustalenia godziny oraz terminu. Kolejny krok to otrzymanie od eMKa Szkolenia wiadomości mailowej z potwierdzeniem realizacji usługi oraz (jeśli zdecydowaliśmy się na egzamin online) wnioskiem egzaminacyjnym. Po zdanym egzaminie dokumenty przesyłane są drogą pocztową na adres płatnika.

Koniecznie prosimy o podanie swojego numeru telefonu, w celu kontaktu z uczestnikiem i ustalenia szczegółów egzaminu. Warto również pamiętać, że w przypadku egzaminu online, uczestnik zobowiązany jest do przesłania wniosku egzaminacyjnego w oryginale na nasz adres pocztowy.

Rodzaj kursu Kiedy
Szkolenie e-learning (samokształcenie) W każdy dzień roboczy Cennik
Szkolenie online (wideokonferencja) W każdy dzień roboczy 9:00-12:00 i 16:00-19:00
W każdą sobotę 10:00-13:00
Cennik

Porównanie szkoleń

Wideokonferencja

Odbycie szkolenia w formie ONLINE (wideokonferencja).

Poprzez Skype uczestnik odbywa szkolenie online, które prowadzi nasz wykładowca oraz otrzymuje od nas materiały pomocnicze w plikach elektronicznych.

W każdy dzień roboczy 9:00-12:00 i 16:00-19:00
W każdą sobotę 10:00-13:00

  • Możliwość zadawania pytań w trakcie spotkania oraz swobodna konwersacja z prowadzącym.
  • Bezpośrednio po szkoleniu państwowe egzaminy eksploatacji lub dozoru.

Samokształcenie

Szkolenia w formie samokształcenia w oparciu o udostępnione przez naszą firmę materiały pomocnicze w plikach elektronicznych oraz filmy szkoleniowe, prowadzone przez naszych wykładowców.

W każdy dzień roboczy

  • W dogodnym dla siebie czasie uczestnik przyswaja materiał i spokojnie przygotowuje się do egzaminu, w domu.
  • Termin egzaminu online ustalamy indywidualnie z Klientem.

Stacjonarnie

Stacjonarnie (tradycyjne) we wskazanych w powyższym harmonogramie terminach z zachowaniem wszelkich środków ostrożności tak, aby zapewnić Państwu warunki niezbędne do pozostania w zdrowiu.

  • Indywidualne, osobiste spotkanie z egzaminatorem bez konieczności odsyłania pocztą wniosku egzaminacyjnego.
  • Szkolenia popołudniowe nie kolidują z godzinami pracy.
Zobacz terminarz