Terminarz i cennik Napisz do nas Bądź na bieżąco!

Kursy i egzaminy SEP online

  • uprawnienia i egzaminy SEP online bez wychodzenia z domu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz mając na uwadze obecną sytuację w naszym kraju, uzyskanie uprawnień SEP G1, G2, G3 realizowane jest w formie online. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy!

Uprawnienia SEP online – kilka rozwiązań

Chcąc zadowolić wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy kilka form szkoleń. Możesz zdecydować się na przykład na odbycie szkolenia SEP online w formie samokształcenia, w oparciu o udostępnione materiały pomocnicze w plikach elektronicznych oraz filmy szkoleniowe, prowadzone przez naszych wykładowców. Zaletą wyboru tej formy szklenia z pewnością jest fakt, że uczestnik przyswaja materiał w dogodnym dla siebie czasie.

Kolejnym wdrożonym przez nas rozwiązaniem są uprawnienia SEP online za pośrednictwem videokonferencji. Odbywa się ono poprzez Skype – szkolenie prowadzi wykładowca, który dodatkowo wysyła pomocnicze materiały w plikach elektronicznych. Istotną zaletą tej formy odbycia szkolenia jest możliwość zadania wszelkich nasuwających się pytań wykładowcy w czasie jego trwania.

Jeśli chodzi z kolei o egzaminy SEP, odbyć mogą się one stacjonarnie, we wskazanych w harmonogramie terminie. Zachowujemy oczywiście wszelkie środki ostrożności. Możesz jednak zdecydować się również na egzamin SEP przez Internet – nie musisz wtedy wychodzić z domu, co w obecnych czasach jest zdecydowaną zaletą.

Procedura zapisów i otrzymania dokumentów

W pierwszej kolejności należy wybrać dogodną dla siebie formę szkolenia oraz egzaminu. Następnie, eMKa Szkolenia skontaktuje się z uczestnikiem w celu ustalenia godziny oraz terminu. Kolejny krok to otrzymanie od eMKa Szkolenia wiadomości mailowej z potwierdzeniem realizacji usługi oraz (jeśli zdecydowaliśmy się na egzamin online) wnioskiem egzaminacyjnym. Po zdanym egzaminie dokumenty przesyłane są drogą pocztową na adres płatnika.

Koniecznie prosimy o podanie swojego numeru telefonu, w celu kontaktu z uczestnikiem i ustalenia szczegółów egzaminu. Warto również pamiętać, że w przypadku egzaminu online, uczestnik zobowiązany jest do przesłania wniosku egzaminacyjnego w oryginale na nasz adres pocztowy.

2020-06-18T16:27:04+02:00