Terminarz i cennik Napisz do nas Bądź na bieżąco!

Postaw na swój rozwój – wybierz kurs SEP G1

  • rozwój na kursie

Coraz więcej osób marzy o zmianie pracy i przebranżowieniu się. Dla takich osób kierowane są szkolenia SEP, które pozwalają zdobyć uprawnienia elektryczne, polepszyć swoją pozycję na rynku, zdobyć nowe umiejętności oraz być na bieżąco ze zmianami w przepisach i regulaminach, które pojawiają się w branży energetycznej. Jak wyglądają takie szkolenia? Gdzie się zgłosić? Odpowiedź poniżej.

Szkolenie SEP

Wiele osób coraz chętniej uczestniczy w różnych kursach i szkoleniach, które pozwalają zdobyć nowe umiejętności oraz poszerzyć swoją wiedzę. Niektórzy mają dość swojej pracy i chcą przebranżowić się, a uczestnictwo w takim kursie jest świetnym początkiem. Dla takich osób powstało szkolenie SEP czyli kurs umożliwiający zdobycie uprawnień elektrycznych. Kierowany jest zarówno do osób początkujących, jak i tych, którzy już teraz w swojej pracy zajmują się np. eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych lub ich praca polega na wykonywaniu obsługi, konserwacji, remontów, montażu i prac kontrolno-pomiarowych.

Kurs SEP G1

Kurs SEP G1 został stworzony dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tej branży. To na nim uczestnicy kursu nauczą się wszystkich potrzebnych rzeczy, które pozwolą zacząć działać w branży energetycznej. Takie szkolenie jest również świetne dla tych, którzy już dawno zdobyli uprawnienia energetyczne, lecz do te pory nie pracowali w tej branży i chcą przypomnieć sobie wszystko oraz odświeżyć swoją wiedzę.

Kursy w całej Polsce

Kursy przeprowadzane są w całej Polsce. Najczęściej zajęcia odbywają się w większych miastach takich jak np. Gdynia, Gdańsk, Poznań. Dzięki temu każdy chętny bez problemu może na nie trafić. Nasze szkolenia kierowane są zarówno do osób indywidualnych, jak i firm, które chcą poszerzyć wiedzę swoich pracowników lub na bieżąco ją odświeżać. Co ciekawe, obecnie również ruszyły kursy przeprowadzane w języku rosyjskim – kierowane szczególnie do obcokrajowców, którzy coraz częściej widywani są na rynku pracy i którzy chcą zdobyć potrzebne uprawnienia do pracy.

Koszty kursu

Szkolenia są w bardzo atrakcyjnej cenie. Ich cena waha się od ok. 300 do 600 zł. Osoby, które z powodzeniem ukończyły taki kurs i zajmują się na co dzień praktyką związaną z danym szkoleniem, bezapelacyjnie twierdzą, iż jest to godna inwestycja w rozwój samego siebie.

Zapisy

Na szkolenie sep bardzo łatwo się zapisać. Można to zrobić zarówno przez stronę internetową, jak i osobiście w placówce szkoleniowej. Dobrze jednak jest wejść na stronę internetową i zapoznać się z wszystkimi dostępnymi kursami, ich szczegółowym opisem oraz cenami. Kolejno, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po otrzymaniu potwierdzenia, obowiązkowo przed rozpoczęciem kursu należy dokonać opłaty za wybrane szkolenie na konto bankowo, które otrzymamy mailowo lub które wyświetla się nam na stronie internetowej.