Terminarz i cennik Napisz do nas Bądź na bieżąco!

SEP Kraków

 • kraków sep

Chcesz zdobyć uprawnienia SEP w Krakowie? Zapraszamy do nas! Oferowane przez nas kursy są niezwykle efektowne, a przekazywana wiedza zrozumiała dla każdego. Dzięki ogromnemu doświadczeniu szkoleniowców, większość kursantów z powodzeniem zdaje państwowy egzamin. Zapisz się na kurs SEP Kraków już dzisiaj.

Uprawnienia elektryczne G1

Osoby zajmujące się eksploatacją, dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przesyłających oraz zużywających energię elektryczną z pewnością powinni skorzystać ze szkolenia SEP, który doskonale przygotuje ich na państwowy egzamin na uprawnienia elektryczne G1.

kurs sep 1kv g1 kraków

Kurs SEP w Krakowie przygotowujący do egzaminu energetycznego G1 obejmuje między innymi następujące zagadnienia:

 • budowa i eksploatacja urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych,
 • ochrona przeciwporażeniowa,
 • korzystanie z aparatury kontrolno-pomiarowej,
 • zasady racjonalnego i bezpiecznego użytkowania urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych.

W ramach kursu energetycznego SEP G1 przygotowujemy uczestników do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji (są to prace z zakresu obsługi, konserwacji czy remontów), a także w zakresie dozoru (kierowanie osobami wykonującymi czynności eksploatacyjne, a także stanowiska pracowników technicznych sprawujących nadzór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci).

Uprawnienia cieplne G2

Uprawnienia SEP w Krakowie to również kurs przygotowujący do egzaminu z zakresu G2. Szkolenie to przeznaczone jest dla wszystkich pracowników zajmujących się eksploatacją, dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych.

kurs sep g2 kraków

Osoby chcące wziąć udział w naszym kursie muszą spełnić jedynie dwa kryteria. Mianowicie, mieć ukończone 18 lat oraz posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe. Warto również dodać, że ważność uprawnień SEP to aż 5 lat.

Jeśli chodzi o uprawnienia cieplne G2, na oferowanym przez nas kursie poruszamy zagadnienia takie jak:

 • budowa i eksploatacja urządzeń wytwarzających, przesyłających i zużywających ciepło,
 • prawo energetyczne,
 • aparaturę kontrolno-pomiarową,
 • zasady racjonalnego i bezpiecznego korzystania z urządzeń, sieci oraz instalacji wykorzystujących ciepło.

Wysoka jakość merytoryczna oraz dbanie o przyjazną atmosferę podczas kursu pozwala na osiąganie znakomitych wyników zdawalności uczestników naszych szkoleń.

Uprawnienia gazowe G3

Szkolenia gazowe mają na celu przygotowanie do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie dozoru oraz eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających i zużywających paliwa gazowe.

kurs sep g3 kraków

Gazowe uprawnienia SEP w Krakowie to oferta przede wszystkim dla gazowników, palaczy kotłów, serwisantów pieców gazpoych, instalatorów oraz wszystkich osób obsługujących urządzenia, do których wymagane są uprawnienia wynikające z przepisów prawa energetycznego.

Zagadnienia poruszane na kursie to:

 • budowa i eksploatacja sieci, instalacji i urządzeń gazowych,
 • prawo energetyczne,
 • zasady racjonalnego i bezpiecznego użytkowania sieci, instalacji i urządzeń gazowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na kursy SEP w Krakowie – szczegóły znajdziesz na naszej stronie Internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, odpowiemy na każde pytanie.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA